Ronaldos mund t’i bashkohet një super lojtar tek Al Nassr

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/01/2023

Pas dhjetë vitesh te Borussia Dortmund, mund të ketë ardhur koha që Marco Reus të provojë një aventurë të re.

Al Nassr, një klub saudit që sapo ka nënshkruar me Cristiano Ronaldon, po tundon mesfushorin me tipare sulmuese gjerman.

“Sigurisht që po mendoj për të ardhmen, Kam vetëm gjashtë muaj kontratë të mbetur, por nuk jam nervoz.

Al Nassr? Agjenti im foli me ta. Gjëja më e rëndësishme tani është të mbahem në formë dhe të fokusohem në objektivat e ekipit. Për pjesën tjetër do të vendosim më vonë, agjenti im kujdeset për gjithçka”, ka konfirmuar Reus rreth interesimit të Al Nassr.

TË FUNDIT
2 orë
Real Madrid, zemërthyer për lamtumirën e Kroos: Legjendë e madhe të klubit tonë, përjetë në zemrat e tifozëve madrilenë
8 orë
Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”
8 orë
“Xhaka protagonist kryesor, Leverkusen i ka shtuar bukurinë futbollit”
8 orë
Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë
8 orë
Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi...

ME TE LEXUARA

8 orë
Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”
2 orë
Real Madrid, zemërthyer për lamtumirën e Kroos: Legjendë e madhe të klubit tonë, përjetë në zemrat e tifozëve madrilenë
1 ditë
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi
1 ditë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
1 ditë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
1 ditë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024

LEXO MË SHUMË

toni kroos kros

Real Madrid, zemërthyer për lamtumirën e Kroos: Legjendë e madhe të klubit tonë, përjetë në zemrat e tifozëve madrilenë

zlatko dalic

Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”

alonso xhaka

“Xhaka protagonist kryesor, Leverkusen i ka shtuar bukurinë futbollit”

luka modric

Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë

Thiago Motta

Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi…

gatusooo-2

Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite…

Jurgen Klopp

Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

sylvinjo silvinjo

Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024

guardiola

Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester

INFO

NA NDIQ