Roza flet për ish-partnerin: S’do e provoja kurrë sërish!

INA
INA

30/01/2024

Ashtu sikurse rrallëherë, mbrëmjen e sotme Roza Lati, si një prej banoreve me energjike të shtëpisë, është ulur dhe ka bërë një bisedë tepër të ndjeshme me disa prej banorëve të shtëpisë.

Ajo ka folur lidhur me ish-partnerin e saj. Për Rozën, nëse partneri i saj do të ishte publik kjo gjë nuk do t’i pëlqente.
‘Nuk më pëlqen person publik, dua të jem unë star-i i shtëpisë. Dikur kam qenë e lidhur me një të famshëm, kam provuar anë të shëmtuar të famës.

Por s’do e provoja kurrë sërish! E kam vuajtur kur kam qenë në lidhje me një të famshëm‘ – është shprehur Roza.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INFO

NA NDIQ