Roza ironizon Heidin: Dukesh më bukur kur qesh se sa kur hap gojën

INA
INA

27/01/2024

Vesa Smolica doli nga kazerma dhe përveçse shkoi direkt në nominim, krijoi shumë debat sot në Prime.

Roza: Heidi të shkon më shumë të buzëqeshësh se sa të hapësh gojën.

Heidi: Unë e mendoj ndryshe, secili kishte mendjen e vet, e mbështeta, por kisha dyshimet e mia, nuk e mendova se ishte një lojë. Në atë moment isha duke bërë shaka, pashë në sy Vesën, ajo tha do hidhem, ajo tha është lojë dhe të tjerët e mbështetën. Ajo ka qenë një nga njerëzit që ishte me koncicion që t’u fuste.

Vesa: S’kam thënë që më kanë hedh me zor.

Heidi: Tha nuk kam pas mbështetjen e grupit, nëse të dëgjoj, se kanë mbështet.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ