Roza Lati zbulon ish-banoren me të cilën nuk ka asnjë kontakt pas daljes nga shtëpia

Picture of INA
INA

30/06/2024

Mbremjen e djeshme, ish-banorja e “Big brother VIP 3”, Roza Lati, ishte pjesë e panelit të Top Arena, ku ka folur edhe rreth projekteve të saj.

Erjola: Të kemi parë korridoreve të topit, mos ke ndonjë projekt?

Roza: “Momentin që do të kemi diçka konkrete për ta folur dhe gëzuar do të prononcohem për momentin po e lë pezull sepse është më profesionale kështu”

Erjola: Cilët janë banorët me të cilët nuk ke asnjë raport dhe kontakt?

Roza: “Ti e di mirë, unë nëse s’kam pasur kohë që të takoj ty s’kam pasur kohë që të takoj të tjerë, në disa festa për çështje bashkëpunimi dhe koincidencë e bukur jam takuar me Françeskën, Fatjonin, gëzoj simpati për të dy”.

Roza: “Për atë që thashë do të hidhem nga ballkoni”.

TË FUNDIT
19 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
23 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
23 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
23 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

ME TE LEXUARA

23 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
23 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
19 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
23 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240713_111407

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

ada deda

Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV

dea

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Screenshot_20240712_212002

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

Screenshot_20240712_212002

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

INFO

NA NDIQ