Rrahje masive mes disa grave në një aeroplan (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/02/2023

Një përleshje masive ka ndodhur të enjten në një fluturim të Gol Airlines nga El Salvador për në Sao Paulo të Brazilit. Në këtë përleshje u përfshinë rreth 15 gra.

Ato goditën njëra-tjetrën dhe bërtisnin, ndërsa pasagjerët shikonin të habitur kaosin dhe anëtarët e ekuipazhit u përpoqën të prishnin zënkën dhe të qetësonin situatën.

Në një video që është shfaqur në rrjetet sociale, gratë mund të shihen duke grushtuar njëra-tjetrën dhe duke i tërhequr flokët njëra-tjetrës, ndërsa ekuipazhi përpiqet t’i ndajë.

Përleshja masive arriti kulmin kur një grua doli pa këmishë dhe mbuloi gjoksin e saj të zhveshur me duar. Deri tek zënka erdhi pas një debati mes një nëne dhe një pasagjeri, që nuk ka dashur të ndërrojë karrigen, që ajo të ulej me fëmijën e saj me nevoja të veçanta.

 

TË FUNDIT
1 orë
Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar
3 orë
Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella
6 orë
Këto janë emrat e përmendur për zv/ministra në Mbrojtje dhe Bujqësi nga VLEN?!
7 orë
Ja si do të duket përbërja e re e Qeverisë
7 orë
Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Berisha apo Basha, e ardhmja e opozitës sot në dorën e gjykatës, shqyrton çështjen në themel
7 orë
Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?
1 ditë
OKB miratoi rezolutën për armëpushim dhe lirim të pengjeve në Gazë
7 orë
Ja si do të duket përbërja e re e Qeverisë
1 ditë
Paralajmërohet ndërprerje e linjës ajrore Shkup-Gjenevë nga 1 nëntori

LEXO MË SHUMË

Mickoski

Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

gjermania-780x470

Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella

vmro vlen negociata

Këto janë emrat e përmendur për zv/ministra në Mbrojtje dhe Bujqësi nga VLEN?!

qeveria

Ja si do të duket përbërja e re e Qeverisë

euroo

Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?

johanes Hahn

Hahn: Jam i shqetësuar për Maqedoninë e Veriut, të respektohet Marrëveshja e Prespës

GP0a63QXMAA1Wbq-e1718139986554-780x439-1

Në darkë me Wallkerin, Robertsonin, Begajn dhe Mesiqin, Kurti: E kanë ndihmuar Kosovën

Screenshot_20240611-203341~2

Albin Kurti: Me kryeministrin Rama, raportet i kemi të mira

Presidentja-Vjosa-Osmani-dhe-homogu-i-saj-nga-Shqiperia-Bajram-Begaj

Osmani takohet me Begajn: Në prag të Ditës së Çlirimit, të cilën do ta shënojmë bashkë

INFO

NA NDIQ