Rrahje masive në Çerkez të Kumanovës, tre veta me lëndime të rënda

ina-online
ina-online

14 Korrik, 2023

Një përleshje fizike ku janë përdorur mjete të forta ka ndodhur mbrëmë në Çerkez të Kumanovës, ku si pasojë tre veta kanë përfunduar me lëndime serioze, raporton media lokale kumanovonews.

Sipas raportit policor, përleshja masive ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23:00 pas një debati të mëparshëm mes dy grupeve të meshkujve.

“Një sherr fizik ka ndodhur mes L.R, M.R, F.R, S.H, B.R nga njëra anë dhe O.J(31), N.J, G.J dhe B.J në anën tjetër. Gjatë sherrit janë përdorur edhe sende të forta”, thonë nga SPB Kumanovë.

Në të njëjtën kohë, lëndime të rënda trupore ka pësuar B.J. NJ dhe G.J., të konstatuar në Spitalin e Përgjithshëm të Kumanovës.

Policia tha se janë ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-maqedonise-598x330

Aksident i rëndë në fshatin Kamjan. Një i vdekur i moshës 18 vjeçare dhe një i lënduar

Screenshot_2023-10-02-23-10-48-452-edit_com.android.chrome

Aliti: Ahmeti ka biseduar me Kovaçevskin për Ligjin e UÇK-së (video)

LSDM SDSM

LSDM: Nuk rritet çmimi i energjisë elektrike, nga dhjetori rikthehet tarifa e lirë ditore

bilall kasami

Kasami paralajmëron prurje të reja në Lëvizjen BESA: Bashkohuni në kalanë e shpresës dhe dinjitetit!

universiteti-i-tetoves-UT

Rreth dy mijë studentë të rinj i filluan studimet në njësitë akademike të Universitetit të Tetovës

arber ademi

Ademi: Opozita e bashkuara, zëdhënëse e VMRO-së!

Arbri 05

FNT SkupiFestival Shkup së shpejti do të fillon edicionin e tij të 17 të me radhë

fatos reka arjanit hoxha

Hoxha priti në takim ambasadorin e Fatos Reka

Llukman Hebibi

Hapja solemne e vitit të ri akademik në Fakultetin e Administrimit të Biznesit në Kumanovë

INFO

NA NDIQ