Rrahje mes një mësuesi dhe një nxënësi në klasë në Serbi (VIDEO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/03/2023

Është publikuar sot një video e një incidenti të ri në një shkollë që shqetësoi opinionin serb, ku shihet përleshja fizike mes një mësuesi dhe një gjimnazisti në klasë, pasi që mësuesi i ma marrë celularin nxënësit.

Përleshja ka ndodhur gjatë orës së matematikës në shkollën Teknike-teknologjike dhe bujqësore në Smederevë.

 

TË FUNDIT
21 orë
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
22 orë
Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes
23 orë
Arrihet marrëveshja PVD-PDSH për bashkëqeverisje në Preshevë
1 ditë
Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore
1 ditë
Borrell: Serbia ka dështuar edhe një herë në përputhje me sanksionet e BE’së kundër Rusisë

ME TE LEXUARA

21 orë
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
1 ditë
Aksident i rëndë në Serbi, humb jetën një grua nga Maqedonia e Veriut, familja po kthehej nga Sllovenia
1 ditë
Borrell: Serbia ka dështuar edhe një herë në përputhje me sanksionet e BE’së kundër Rusisë
1 ditë
Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore
23 orë
Arrihet marrëveshja PVD-PDSH për bashkëqeverisje në Preshevë
22 orë
Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

LEXO MË SHUMË

Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur

faton hajrizi

Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

ardita sinani ragmi mustafa

Arrihet marrëveshja PVD-PDSH për bashkëqeverisje në Preshevë

hristijan mickoski

Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore

Borell

Borrell: Serbia ka dështuar edhe një herë në përputhje me sanksionet e BE’së kundër Rusisë

aksident serbi

Aksident i rëndë në Serbi, humb jetën një grua nga Maqedonia e Veriut, familja po kthehej nga Sllovenia

Ivana Stradner

Vrasja e policit serb, analistja Ivana Stradner: Perëndimi s’po di t’i lidhë pikat

vucic

“Më e lehtë me miqtë”- Vuçiç ndan foton me Ramën dhe Orban nga samiti në Britani

sgvf

Von der Leyen siguron votat në PE, zgjidhet Presidente e Komisionit Evropian

INFO

NA NDIQ