Rrahje mes vajzave të reja në Shkup, dalin video pamjet (VIDEO)

Një video ka bërë bujë në rrjetet sociale ku shihen disa vajza të reja duke u rrahur mes vete në Shkup.

Nga MPB kanë thesuar se ky rast është raportuar dhe se ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të ditës së diel, një përleshje mes disa personave të moshës së re dhe se po punohet për pastrimin e ngjarjes. Rasti dyshohet se ka ndodhur në afërsi të stacionit të autobusëve.(INA)