Rrahje në Kodrën e Diellit, arrestohen 4 persona

Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/01/2022

Katër persona janë arrestuar para një objekti hotelerik në Kodrën e Diellit pasi kanë rrahur dy persona të tjerë.

Sipas raportit policor, për shkak se rrahën Zh.N. (49) nga fshati Bërvenicë dhe C.B.(28) nga Tetova, policët e Sektorit të Punëve të Brendshme kanë arrestuar E.H.(34), S.I.(30), B.Ll.(32) dhe D.D.(25), të gjithë nga Shkupi, qëndron në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme.
Pas dokumentimit të rastit, kundër personave do të shqiptohet kallëzime përkatëse.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vmro-dpmne

OBRM-PDUKM: Bullgaria dhe Greqia nuk janë mbështetësit kryesorë të integrimit të Maqedonisë në BE

policia-714x420

Rrahja mes policëve në Qendrën Klinike në Shkup, MPB parashtroi kallëzim penal ndaj një polici

donaldtrump

Gjykata e Lartë vendos pro Trampit, ish-presidenti: Fitore e madhe për Amerikën

okb

Shefi i OKB-së: Dhjetëra fëmijë po vdesin nga uria dhe dehidratimi në Gaza, gjendja është e frikshme

Klinika-Infektive-Shkup

Komisioni për sëmundje infektive do të mbajë mbledhje, 123 raste të kollës së mirë në Shkup

moti-1

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

bislimi-petkovic-lajcak

Lajçak sot në Prishtinë, takon Bislimin për zbatimin e Marrëveshjes Bazike

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

abazoviq dritan

Abazoviq: Tash shqiptarët në Mal të Zi nuk e ngrisin më flamurin edhe pse kanë të drejtë

INFO

NA NDIQ