Rrahu brutalisht të dashurën, ngjarja merr rrjedhë tjetër për ‘Rustem Pasha’ , ja çfarë rrezikon aktori

0

Aktori turk Ozan Guven i njohur me rolin e Rustem Pashait në serialin ‘Sulejmani i madhërishëm’ ditët e fundit është bërë pjesë e një skandali për të cilin po flasin të gjithë.

Në rrjet qarkullojnë dhe foto rrënqethëse të Deniz ku shihen hematoma dhe çarje në trupin e saj nga dhuan e ushtruar.

Ozan Guven ka rrahur në mënyrë brutale të dashurën e tij Deniz.