Rreh partneren brenda autobusit dhe tmerron udhëtarët e tjerë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/01/2023

Udhëtarët e një autobusi urban në zonën e Qendrës së Shkupit janë tmerruar kur pasditen e 9 janarit një burrë ka rrahur brenda autobusit partneren e tij. Përveç që e ka sulmuar fizikisht atë, i njëjti është sjellur në mënyrë agresive edhe ndaj udhëtarëve tjerë në autobus, duke shkaktuar kaos për disa minuta. Rasti është paraqitur në polici, ku po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë, përcjell Klan Maqedoni.

“Më datë 09.01.2023 në ora 14:45 në Stacionin Policor Qendër, M.L (42) nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 01:30 në një autobus urban në zonën e Qendrës, për shkak të marrëdhënieve të prishura është sulmuar fizikisht nga ana e partnerit të saj jashtëmartesor V.S, i cili më pas është sjellur në mënyrë agresive ndaj pasagjerëve të tjerë në autobus. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të dorëzohet një parashtresë përkatëse”, thuhet në raportin e MPB-së./KlanMacedonia

TË FUNDIT
36 minuta
Këshilli gjyqësor ia mori imunitetin gjykatësit suprem Georgiev dhe e miratoi paraburgimin të tij
37 minuta
Votojnë të sëmurët, personat të pafuqishëm dhe të burgosur para rivotimit të nesërm për zgjedhjet parlamentare në shtatë vendvotime
40 minuta
Mexhiti optimist: Mendoj se puna e kryeparlamentarit është e kryer
1 orë
Këshilli Gjyqësor me seancë urgjente në mesnatë, “për t’ia marrë imunitetin gjykatësit Naqe Georgiev”
10 orë
Sejdiu nga VLEN: Kur gjykatat vendosin "pro" BDI-së ishin të mira, kur vendosin kundër "ata janë të kapura"

ME TE LEXUARA

20 orë
Zejdi zbulon se çfarë janë podrumet e kuqe që i përmendi Ali Ahmeti
13 orë
Kritikat e Frontit Europian / Mexhiti: Ai që humb ka të drejtë të qajë dhe vajtojë
1 ditë
Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it
20 orë
Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni
13 orë
Sasho Mijallkov të enjten lirohet nga burgu
1 ditë
Lajçaku thotë se është i gatshëm për takim të ri për dinarin në Bruksel

LEXO MË SHUMË

keshilli-gjyqesos-

Këshilli gjyqësor ia mori imunitetin gjykatësit suprem Georgiev dhe e miratoi paraburgimin të tij

zgjedhjet-maqedoni

Votojnë të sëmurët, personat të pafuqishëm dhe të burgosur para rivotimit të nesërm për zgjedhjet parlamentare në shtatë vendvotime

mexhiti izet

Mexhiti optimist: Mendoj se puna e kryeparlamentarit është e kryer

keshilli-gjyqesos-

Këshilli Gjyqësor me seancë urgjente në mesnatë, “për t’ia marrë imunitetin gjykatësit Naqe Georgiev”

IMG_2237

Sejdiu nga VLEN: Kur gjykatat vendosin “pro” BDI-së ishin të mira, kur vendosin kundër “ata janë të kapura”

Screenshot_2024-05-20-22-03-17-614_com.android.chrome-edit

“Na tha publikisht – e kam zgjedh Artanin, nuk e jap” – Mexhiti thotë se “rezultati në Çair është rezultat i budallakive” të Grubit

kastriot-rexhepi

Rexhepi: Kryetari i kuvendit duhet të jetë shqiptar

Mijallkov Sasho

Sasho Mijallkov të enjten lirohet nga burgu

izet mexhiti

Kritikat e Frontit Europian / Mexhiti: Ai që humb ka të drejtë të qajë dhe vajtojë

INFO

NA NDIQ