Rreth orës 5 të mëngjesit arrestohet një ruse në Tetovë!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

31/01/2022

Sot, në ora 04:30 në rrugën “Ilinden” në Tetovë është arrestuar një shtetase nga Rusia me iniciale L.N.U, 32 vjeçare.

Siç qëndron në njoftimin e Sektorit të Punëve të Brendshme Tetovë, rusja është arrestuar “për shkak të qëndrimit ilegal”, transmeton TV21.

“Ajo është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për procedurë të mëtutjeshme”, thuhet mes tjerash në njoftim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

qeveria kosoves prishtine

Sot ditë zie në Kosovë në kujtim të vajzave dhe grave të vrara

ikja

Të dhënat e trishta/ Të rinjtë po ikin në emigracion, të moshuarit punojnë

Arben Taravari

Taravari uron Kosovën për votimin në Asamblenë e KiE: Gjithmonë me Kosovën tonë

qeveria-750x430

Qeveria vendosi: 24 prilli dhe 8 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Ali Ahmeti tubim

Ahmeti: “Ju thash, ma jepni shpatën dhe ju më besuat e unë nuk ju zhgënjeva”

Protesta_Mjeket

Qeveria mori vendim për specializantët

06eb15d2-4c29-4428-829f-782a34419ce7

Kasami nga Dibra: Do të investojmë në zhvillimin e vendit, do të mbështesim rininë dhe kthimin e mërgatës

FB_IMG_1713299161129

Taravari: Na tronditi lajmi për vdekjen e mërgimtarit tonë Taip Fidani në Sarajevë

Afrim Gashi

Gashi nga Dibra: BDI ka zgjedhur ta shajë Rusinë, për t’i ikur kritikës për hajninë

INFO

NA NDIQ