Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocion me debat me kryeministrin Rama

Picture of INA
INA

06/06/2024

Kërkesa e Gazment Bardhit për mocion me debat për emisionin e RAI 3 për Shqipërinë, është rrëzuar nga kryetarja Lindita Nikolla.

Gazment Bardhi: Së pari kur lexon njoftimet, të lutem lexoji nga fillimi në fund. Duhen lexuar me korrektësi, ajo shkresa 2164 protokoll ka dhe një pikë zonja kryetare që ju e anashkaluat.

Lajmi në përditësim…

TË FUNDIT
9 orë
UEFA ndëshkon sërish Shqipërinë, dënim i rëndë
13 orë
Si u shpik shqiponja me duar që “çmendi” shqiptarët e trazoi Ballkanin
1 ditë
Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit
3 ditë
Divorci/ Kryemadhi te Zëri i Amerikës: Do flas kur të mësoj arsyet e kërkesës
3 ditë
Media britanike “Daily Express”: Shqipëria – zbuloni disa nga brigjet më të bukura të vendit ballkanik

ME TE LEXUARA

1 ditë
Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit
13 orë
Si u shpik shqiponja me duar që “çmendi” shqiptarët e trazoi Ballkanin
9 orë
UEFA ndëshkon sërish Shqipërinë, dënim i rëndë

LEXO MË SHUMË

Tifozet kuq e zi kombetarja

UEFA ndëshkon sërish Shqipërinë, dënim i rëndë

dua-lipa

Si u shpik shqiponja me duar që “çmendi” shqiptarët e trazoi Ballkanin

ilir meta monika kryemadhi

Prapaskenat e divorcit të Metës dhe Kryemadhit

ilir meta monika kryemadhi

Divorci/ Kryemadhi te Zëri i Amerikës: Do flas kur të mësoj arsyet e kërkesës

vlora2

Media britanike “Daily Express”: Shqipëria – zbuloni disa nga brigjet më të bukura të vendit ballkanik

edi rama

FOTO/Gazetari rumun: Rama u rekrutua nga shërbimet tona sekrete, kjo shpjegon lidhjen e tij me Koldean

ilir meta monika kryemadhi

Ilir Meta ndahet nga gruaja

lypsar

Rritja pa mirëqenie, Shqipëria e fundit në Europë për të ardhurat dhe konsumin për frymë edhe për 2023

Edi Rama

”Kjo quhet Krenari”, Edi Rama reagon pas barazimit të Shqipërisë

INFO

NA NDIQ