“Rri ekstremisht e zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën”- Sara Hoxha “kapet” me ndjekësen: Mund të bëjë çfarë t’i dojë qejfi

INA
INA

04/10/2023

Blogerja e njohur Sara Hoxha përmes aktivitetit të saj si në televizion, edhe jashtë tij, ka arritur të ketë pranë vetes mjaft ndjekës, me të cilët ajo zhvillon shpeshherë biseda përmes instagramit.

Së fundmi, ndërsa blogerja ishte interaktive me fansat e saj, një pyetje i drejtohet për stilin e saj të veshurit dhe shembullin që vetë Sara po ofron për vajzën e saj.

Ndjekësja pyet: –Pse ekstrem zhveshur rri? Çfarë shembulli je për vajzën?

Ndërsa, Sara nuk e ka lënë këtë pyetje të kalojë pa një përgjigje, duke i shpjeguar se shembulli që ai po i fron, është më i miri për të. Sipas blogeres, vajza e saj duhet të kuptojë që jeta është e saj dhe mund të bëjë çfarë t’i dojë qejfi.

“Shembulli më i mirë për atë, të kuptojë që jeta është e saj dhe mund të bëjë çfarë t’i dojë qejfi.”, shkruan blogerja në Instagramin e saj.

Kujtojmë se Sara Hoxha, është në një marrëdhënie prej më shumë se 7 vitesh me këngëtarin Ledri Vula, me të cilin ka edhe një vajzë, Poem Blu Vula.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ