Rrjeti konfuz me emrat, por Arbana e paska thënë me gojën e saj që nuk do të jetë më në Big Brother

INA
INA

05/01/2024

Tani është e sigurt që “Big Brother Vip” nuk do të moderohet nga Arbana Osmani. Prej muajsh qarkullojnë lajmet se moderatoja është tërhequr nga prezantimi i “BBV3”.

Në fakt Arbana e ka thënë në një “Ask a question”, që “Big Brother” për të ka mbaruar më 6 maj, kur edhe përfundoi edicioni i tij i dytë VIP.

Më tej në një “live” me Luizin tha se mund të jetë ai që mund ta prezantojë, teksa në asnjë rast nuk ka pohuar se do të jetë ajo vetë prezantuese e edicionit të tretë të “BBV”.

Arbana ka aluduar për një rikthim në ekran, por është e sigurt që formula me të cilën do të rikthehet, nuk është “Big Brother VIP”.

Disa ditë më parë, faqja zyrtare e “Top Channel”, por edhe Sara Hoxha në një intervistë në “Më lër të flas”, konfirmuan se moderator i këtij programi do të jetë Ledion Liço.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ