Rrokulliset automjeti brenda tunelit, ndërpritet komunikacioni në rrugën Gjevgjeli-Negotinë

INA
INA

9 Qershor, 2023

Një automjet ka dalë nga rruga në tunelin T1 në aksin Gjevgjeli-Negotinë, ka konfirmuar Riste Samarxhiev, zëdhënës i SPB Veles.

“Sot në orën 08:40 në autostradën A1, afër tunelit T1 në aksi Gjevgjeli – Negotinë, automjeti i pasagjerëve “Volksvagen” me targa të Negotinës, i drejtuar nga 47-vjeçari T.P.P., ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Hetimi është në vazhdim”, ka sqaruar Samarxhievi për MIA-n.

Sipas informacioneve fillestare, një person është lënduar rëndë në aksident.

Për shkak të aksidentit në ndërprerje është komunikacioni në këtë aks rrugor.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5650

Sveçla: Kemi dëshmi se Serbia e organizoi sulmin në Banjskë – Kishte qëllim aneksimin e veriut të Kosovës

Radojcic vilat pasuria

Sveçla tregon se për çka do ta shfrytëzojnë vilën e Radojçiqit!

IMG_5648

Publikohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku (VIDEO)

pensionist

Prej nesër fillon pagesa e pensioneve, me rritje prej 5.3%

bilall kasami

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

vjosa Osmani

Osmani: Me armët ruse Vuçiq po mendon aneksimin sipas modelit të Krimesë

robert fico

Partia majtiste e ish-kryeministrit pro-rus i fiton zgjedhjet në Sllovaki

Shaip Kamberi

Kamberi: Vuçiq mund të hakmerret ndaj shqiptarëve në Luginën e Preshevës

KFOR KS

Tensionet në veri, KFOR-i rritë praninë me trupa britanike

INFO

NA NDIQ