Rryma vret një punëtor në Kumanovë

ina-online
ina-online

10 Shtator, 2023

Një punëtor në një fabrikë në Kumanovë ka ndërruar jetë dje nga lëndimet e shkaktuara nga goditja elektrike, ka thënë MPB-ja e Kumanovës, ku është raportuar për rastin.

Punëtori është dërguar në spitalin e Kumanovës, por aty konstatohet se ka vdekur.

Prokurori publik, eksperti dhe ekipi nga SPB Kumanovë kanë kryer këqyrje të vendit të ngjarjes. Sipas udhëzimit të prokurorit, trupi i pajetë i të ndjerit i është dorëzuar familjes.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

qumsht-qumesht

Nuk ka qumësht me aflatoksinë nëpër markete, reagon AUV në Maqedoninë e Veriut

Onkologija Onkologjia shkup

Miratohet përbërja e Komisionit Anketues në Kuvend për skandalin në onkologji

orhan murtezani

Murtezani: Pse Krenar Lloga dhe Aleanca vazhdojnë të qëndrojnë si dekor në Qeveri?

nxenesit idrizove shkolla

S’ka zgjidhje për nxënësit shqiptarë të Idrizovës, Stefkovski nuk lëshon pe

driton kuci jusuf zejneli

Rektori i UT-së, Jusuf Zejneli e priti në takim ambasadorin e RMV-së në Norvegji, Driton Kuçi – Shqip

vmro

VMRO-DPMNE: Në Maqedoni shitet qumësht ”kancerogjen”?!

fadil zendeli

Opozita shqiptare kërkon vend në KSHZ/Zendeli: Taravari blen kohë, tërheqë vëmendjen nga dështimet në qeverisje

derivate nafta dizeli benzin

Bie çmimi i benzinës në Maqedoni

Kreshnik Bekteshi

Bekteshi: Do të prodhojmë rrymë elektrike dhe për rajonin

INFO

NA NDIQ