Ryva ndan me ndjekësit fotot më të bukura të vajzës dhe djalit

0

Këngëtarja e njohur kosovare u bë nënë për herë të dytë.

Ajo para pak ditëve është bërë nënë e në djali, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes së djalit, Ryva është shuëm aktive me psotime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar fotot më të ëmbla ku shfaqen djali dhe vajza e saj./ORAinfo/

View this post on Instagram

💗💙

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on