Ryva një super-femër pas lindjes së djalit, ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen e fundit

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë.

E pas lindjes së djalit duket se Ryva e ka marrë vetën dhe është bërë një super-femër.