‘Ryva ua mbyll gojën’, dëshmon se ka humbur shumë peshë (FOTO)

Këngëtarja më e dashur dhe simpatike për të gjithë ne padyshim që është Ryva Kajtazi, shkruan Gazeta Blic.

Ajo që një kohë të gjatë ishte larguar nga skena muzikore dhe nga mediat rozë, që nga lindja e vajzës. E pas kësaj Ryva u kritikua edhe për mbipeshën e madje më shumë u komentua gjatë kësaj kohe, ku përmes rrjeteve sociale na ka mundësuar të shohim edhe ndryshimin të cilin e ka bërë për një kohë të shkurtër. /Blic/