‘Sa të ka shkuar pazari tani’? E ofendoi rëndë, Efi i kthehet keq ndjekësit!

INA
INA

18/12/2023

Gjatë pjesëmarrjes së saj në BBV, publiku krijoi një pëlqyeshmëri të madhe për Efi Dhedhes, e cila u dallua për karaketrin e saj të fortë.Pas daljes nga “reality show”, Efi vijon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, duke qëndruar sa më pranë fansave të saj.Efi vazhdon të jetë një personazh mjaft i ndjekur dhe i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi personazhi i njohur televiziv ka bërë një komunikim virtual me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, përmes të cilave ka marrë shumë komplimente.

Mirëpo, Efi ka vendosur që pervec fjalëve të mira, të publikojë në profilin e saj, edhe një mesazh aspak të këndshëm, i ardhur nga një ndjekës i saj, i cili e pyet se sa i ka shkuar pazari që pas daljes nga Big-u.

“Sa të ka shkuar pazari që nga dalja nga Bigu”, shkruan ndjekësi i saj.

“Sa pyetje interesante por meqë ra fjala ju meshkuj të tillë jeni një neveri”, ka replikuar Efi.

Ndërkohë një tjetër ndjekëse i ka hedhur benzinë zjarrit, duke e ngacmuar Efin po me të njëjtën pyetje.

Kësaj radhe, ish-konkurrentja e Big Brother vendosi që jo vetëm t’i përgjigjej por gjithashtu edhe të zbulonte emrin e saj në Instastory, duke i thënë se është një femër që e bën të vjellë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ