‘Sa t’ka plaka hala n’Zvicër mos ta nin ty’

0

Mozzik ka publikuar një imazh ku ka treguar se do sjellë projektin e ri muzikor, shkruan GazetaBlic.Ai ka marrë komente të shumta nga ndjekësit si dhe fansat e tij. Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga akuzat se reperi bashkë me Loredanën ua kanë marrë 900 mijë franga një çifti zviceran ndjekësit nuk e kanë harruar.Krahas komenteve pozitive që Mozzik i ka marrë për projektin e ri që do publikojë kishte edhe prej atyre jo të dëshirueshme.

Këngën që ai do ta publikojë mban titullin ‘Milionat’, një ndjekës i ka shkruar: ‘Sa t’ka plaka hala n’Zvicer mos ta nin ty’.