Sabiani dhe Ardit Gjebrea bëhen krushq

INA
INA

18/01/2024

Ardit Gjebrea do të lidhë krushqi me Sabianin. Fjalët lart-poshtë dhe mediat, flasin për një fejesë në horizont. Joni, djali i Arditit ka rënë në dashuri me Keisi Medinin, vajzën e Sabianit. Sipas portaleve rozë, Joni dhe Keisi e kanë bërë lidhjen e tyre familjare pas njohjes së tyre.

Për rikujtesë, Keisi, vajza e Sabianit mori famë në Big Brother Vip 2, ku nisi të flirtojë me Krist Alia Dragot, por pasioni u ndërpre nga hyrja në shtëpi e Sabianit.Ndërkohë Joni, i biri i Arditit edhe ky ka pasur lidhje me disa vajza shqiptare, por pa u finalizuar në fejesë apo martesë.

Sabiani i cili të paktën në BBV la shijen t publiku si një baba që nuk i ndahet së bijës dhe që për çdo romancë të saj duhet të shprehte dhe ai mendimin, si duket është pro dashurisë së Keisit me Jonin e Ardit Gjebreas, pasi pritet që shumë shpejt çifti i ri të zyrtarizojë lidhjen në fejesë dhe Sabiani të bëhet krushqi me Ardit Gjebrean.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ