Sabiani flet më shifra, zbulon sa para i dha Ilir Shaqiri nga 100 mijë euroshi që fitoi në Big Brother VIP

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

16/01/2023

Sabiani dhe Ilir Shaqiri u bënë miq të ngushtë në një reality show, por kjo miqësi u thye pasi u përfol se Ilir Shaqiri nuk i dha 10 mijë eurot e premtuara publikisht Sabianit. Mbrëmjen e djeshme, Sabiani ka qenë i ftuar në emisionin “Zemër Luana” ku ka qenë shumë i sinqertë.

Antonela Berisha ka ngacmuar Sabianin duke i thënë: Sa lekë të dha Iliri?

Përgjigje të cilën Sabiani nuk ka ngurruar ta kthejë, duke treguar: “Iliri më dha 5000 euro për vëllazëri!” Duke nënkuptuar se ka marrë vetëm gjysmat nga shuma e kërkuar, por gjithsesi e ka lënë me kaq duke mos dhënë koment më tepër.

TË FUNDIT
4 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
13 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

13 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
4 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ