VIDEO/Sabiani arrestohet në Itali për kokainë? Keisi shpërthen në lot, kamera e fshehtë!

ina-online
ina-online

14 Gusht, 2023

Keisi Medinit i kanë ngrirë gjakun gjatë episodit të sotëm të “Kepit të Vipa-ve”. Asaj vendosën t’i bëjnë një kamer të fshehtë që lidhej sigurisht me Sabianin.

Ronaldo dhe Jori ishin ata që i dhanë lajmin “ e keq” Keisit, gjasme se kanë arrestuar Sabianin me kokainë në Itali.

Për ta bërë të besueshëm këtë rreng ata kishin përfshirë edhe familjarë, me të cilët komunikoi Keisi.

Megjithatë nuk zgjati shumë dhe e zbuluan se kjo ishte e gjitha një kamer e fshehtë, me Keisin e cila po qante.

Kujtojmë që Keisi dhe Sabiani kanë një lidhje tepër të ngushtë me njëri-tjetrin dhe këtë e kanë treguar në çdo dalje të tyren publike./NOA.AL

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

albano bogdo

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon (FOTO)

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi-aliaj

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës (FOTO)

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Luizi votoi

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër (FOTO)

INFO

NA NDIQ