Sabri Fejzullahu e çon në këmbë Lipjanin me hitet e tij, por ka edhe një kërkesë për shikuesit

ina-online
ina-online

03/08/2023

Në Sheshin “Adem Jashari” në Lipjan po mbahet festivali “Mergata Fest & Sport”, i cili tashmë është tradicional dhe organizohet posaçërisht për diasporën. Festivali mbahen nën patronatin e kryetarit Imri Ahmeti.

Të gjithë të interesuarit, në këtë festival patën mundësinë të argëtohen me yjet e estradës kosovare në koncertet të cilat u organizuan tri net radhas duke filluar nga ora 20:00.

Sonte, në mesin e shumë yjeve, në skenë u ngjit këngëtari shumë i njohur dhe i dashur për publik, Sabri Fejzullahu, i cili pa dyshim e çoi në këmbë Lipjanin me hitet e tij.

Ai, dha edhe një mesazh për të gjithë shikuesit e televizionit.

Për më shumë, shikoni videon e më poshtme:

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

Screenshot_2023-12-05-19-05-59-713_com.facebook.katana-edit

PO BEHET I PASUR! 9 mijë euro brenda natës/ Konkurrenti i Përputhen nga Haraçina zbulon si i fiton shifrat marramendëse

INFO

NA NDIQ