Sabri Fejzullahu ripërpunon disa hite të tij (VIDEO)

INA
INA

23 Maj, 2023

Legjenda e muzikës shqipe Sabri Fejzullahu, i ka ripërpunuar disa nga këngët e tij të mëhershme.

Ato në kohën kur u publikuan ishin hite të padiskutueshme.Këngët e ripërpunuara janë: “Goditje në zemër”, “Gjakun ma ke pi”, “Jam shumë keq”, “Pse s’thashë të du” “Një fotografi”.Hitet u publikuan të hënën në Youtube.Për një ditë ato videoja i ka 12 mijë shikime.Sabri Fejzullahu në bagazhin e tij ka shumë hite që kanë pasuruar muzikën shqipe.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1732

Kryeministri Kurti sot duhet mbështetur më shumë se asnjëherë!

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Aksidenti-600x360

Aksident tragjik në rrugën Kërçovë – Ohër, një i vdekur dhe disa të lënduar

shkelzen-gashi

Gashi tregon kush po e mbështet Kosovën dhe “shpërthen” ashpër ndaj mediave: Qysh s’po ju vjen marre, bre?

risto-penov

Penov: Nëse nuk ndodhin ndryshimet kushtueses do të kemi problem edhe në NATO

IMG_1730

Azizi nga Gostivari ‘selam’ ASH-së: Gostivari ka qenë çdoherë opozitar

IMG_1726

Rinia e Gostivarit rreshtohet me Lëvizjen BESA (FOTO)

parking-oh

Nesër hyn në fuqi tarifa verore e parkingut në qytetin e Shkupit

Albin-Kurti-Erdogan

Erdogani bisedon me Kurtin e Vuçiqin: Turqia e gatshme të kontribuojë në dialog

INFO

NA NDIQ