Sabri Fejzullahu sjell baladën “Nuk të njoh”

Sabriu vjen me një baladë
Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu mbrëmë ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Nuk të njoh”, shkruan rtv21.tv

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka punuar, Kreshnik Avdiu orkestrimin, Ardian Kastrati, ndërsa videoklipi është punuar nga MProduction.

Kënga është e zhanrit baladë dhe ka një tekst të veçantë kushtuar ndarjeve.