Sabriu dhe Ermali realizojnë një fotografi tejet qesharake

Ata janë dy këngëtaret më të dashur të publikut. Sabri Fejzullahu arriti që me dekada të qëndrojë në skenën muzikore dhe të pëlqehet nga audienca.

Hapave të babait shkoi edhe i biri, Ermali. Ai po ashtu është një prej artistëve më të pëlqyer dhe këngët e tij shndërrohen në hite. E sot të dy kanë realizuar një imazh tejet qesharak. Ermali mban në duar babin, Sabriun.

Ata duken shumë të buzëqeshur. “Kampioni im”, ka shkruar Ermali poshtë fotografisë së publikuar në Instagram. Kujtojmë se projekti i fundit muzikor i Sabrisë është “Shihemi”, kurse Ermali ka realizuar këngën “Kthema”. /Express/