Sadio Mane shumë pranë Al Nassr

INA
INA

26/07/2023

adio Mane shumë pranë Al Nassr!

Sadio Mane është shumë pranë transferimit te Al Nassr në Arabinë Saudite, klubi ku luan Cristiano Ronaldo dhe Marcelo Brozovic.

Përfaqësuesit e klubit saudit dhe agjencisë së konsulencës së Mane, do të ulen në një tryezë për të diskutuar kushtet e përgjithshme të transferimit.

Gazeta gjermane “Bild” raporton duke sqaruar se për lojtarin senegalez që mbërriti te Bayern Munich sezonin e kaluar, nuk është i pashitshëm për bavarezët.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

hqim memedi

Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare legjenda e futbollit tetovar Haqim Memedi

mirlind daku

Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar

mourinho

Tifozët e Romës të dashuruar me Mourinhon: “Romanist për jetën”…

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp tregon se si ndryshoi gjithë sistemin për ta përmbysur Crystal Palacen

Haaland

Guardiola befason për Haalandin

CHelsea

Endrick ishte afër transferimit tek Chelsea

kumulla

Rikthimi i Kumbullës në fushë, Mourinho jep detajet dhe datën

Shohei-Ohtani-1130x635

Në bejsboll nënshkruhet kontrata më e madhe në histori të sportit, Shohei Ohtani tejkalon yje si Leo Messi e LeBron James

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

INFO

NA NDIQ