Salah a do të largohet këtë verë nga Liverpooli?

INA
INA

27 Maj, 2023

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se Mohamed Salah, nuk planifikon të largohet nga skuadra gjatë kësaj vere.

Klopp tha se Salahut i pëlqen të jetë në Liverpol dhe se gjithçka është në rregull.

“Nëse ndonjëherë një lojtar do të vinte tek unë dhe do të më thoshte: ‘Nuk u kualifikuam për Champions League, unë duhet të largohem’… do ta çoja në një klub tjetër. NUK është rasti me Salah”, tha Klopp./Arbresh.info/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

svecla pamjet rrahja

Sveçla publikon pamje kur dy shqiptarë u sulmuan nga serbët në veri

blinken

Situata në veri, Blinkeni tregon nëse do të ketë rritje të trupave në Bondsteel

modric_1551712890-6083633

Arabët nuk ndalen, ofertë 120 milionëshe për Modriqin

mesi-paris

Zyrtare: Messi largohet nga PSG

benzema

Benzema vendos të largohet nga Real Madridi

boks boksier ring

Kosova me pesë boksierë në turneun e Kumanovës

albin-kurti-vjosa-osmani

Mediumi serb: Kush janë partnerët perëndimor që po i japin përkrahje Kurtit?

kurti-hovenier

Hovenier: Ia përsërita Kurtit kërkesat e ShBA-së, nuk ndërroi mendje

kurti

​Kurti s’lëshon pe, nuk pranon që kryetarët t’i ushtrojnë detyrat në zyra paralele

INFO

NA NDIQ