Salah informon Liverpoolin se dëshiron kalimin te Al-Ittihad

ina-online
ina-online

27 Gusht, 2023

Mohamed Salah duket se është joshur nga oferta që ka marrë nga Arabia Saudite.

Sipas gazetarit Rudy Galetti, sulmuesi ka informuar Liverpoolin se do të dëshironte t’i bashkohej Al-Ittihad, për të filluar një përvojë të re në Lindjen e Mesme.

Orët në vazhdim pritet të jenë vendimtare rreth të ardhmes së Salah. E hëna thuhet se është afati i fundit.

Vendimi përfundimtar do të varet nga Liverpooli dhe trajneri, Jurgen Klopp.

Siç është raportuar më herët, Al-Ittihad ka bërë ofertë të madhe, që besohet se është mbi 100 milionë euro, për transferimin e egjiptianit.

Ndryshe, 31-vjeçari me “Të Kuqtë” ka kontratë të vlefshme deri më 30 qershor 2025.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xherdan shaqiri

Messi, Busquets, Shaqiri, njihuni me lojtarët më të paguar në ligën MLS

ffk

Reagim i FFK-së në lidhje me pankartat shoviniste në ndeshjen Olympiakos – Aris

xavi cavi

Xavi: Jemi përmirësuar në sulm, gabojmë në mbrojtje

rashica gol beshiktash

VIDEO/ Rashica shënon këtë gol të bukur, por s’e shpëton dot Besiktasin nga humbja

Pep Guardiola

Cityt i prishet aeroplani, lojtarët do të udhëtojnë me autobus

girona

Girona befasia e sezonit në La Liga, lider duke lënë mbrapa emra të mëdhenj

nedim-Sassuolos,

Interi pëson humbjen e parë, Bajrami shënon në fitoren e Sassuolos në “San Siro” (video)

manchester united

Manchester United, objektivi i madh për muajin janar quhet Gnabry. Super oferta gati…

montella

Zbulohet klauzola speciale, Federata Turke i ka vënë një kusht Montellës në kontratë

INFO

NA NDIQ