Salianji publikon përgjimet për Taulant Ballën: Ja si fliste me drejtorin e Policisë (Dokumenti)

0

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji në një postim në Facebook ka publikuar përgjime të Prokurorisë, ku sipas Taulant Balla, flet me drejtorin e policisë se Fierit dhe me persona të tjerë.

“Gjithë shteti në shërbim të fabrikimit të provave për të shpëtuar pushtetin e tyre politik dhe privilegjet që iu vijnë nga pushteti.”, shkruan Salinaji.

Postimi i plotë:

XhafajGate!
Gjithë shteti në shërbim të fabrikimit të provave për të shpëtuar pushtetin e tyre politik dhe privilegjet që iu vijnë nga pushteti.

Si u fabrikua “aktori”?!

Përgjimet e prokurorisë faktojnë se Taulanti nga Librazhdi, shoku i Alizotit i përgjuar me nr cel +091 flet me drejtorin e policise Fier dhe me persona të tjerë!

Kushdo mund ti shohë vete dokumentat zyrtare të prokurorisë.

Skandali më i madh i faktuar tashmë dhe me dokumenta zyrtare

Deri tani kemi parë shumë pak

43697023_1984254894930310_1409742617419186176_n43740019_1984254898263643_1705173398868459520_n43745613_1984254974930302_2242153725160325120_n