Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova

Picture of ina-online
ina-online

18/05/2024

Kandidati shqiptar për eurodeputet, Muharrem Salihu ka takuar bashkëatdhetarë në Padova, për mbështetjen e kandidaturës së tij për zgjedhjet për Parlamentin Evropian që do zhvillohen më 8 dhe 9 qershor.

“Një falenderim i madh për të gjithë bashkatdhetarët në Padova që morën pjesë në takimin tonë! Ishte një moment i jashtëzakonshëm bashkëndarjeje eksperiencash, duke theksuar rëndësinë e përfshirjes dhe përfaqësimit të pakicave.

Mbështetja juaj është thelbësore për të dërguar në Parlament zërin tonë që shpesh nuk është dëgjuar.
Së bashku mund të ndërtojmë një të ardhme më të drejtë dhe gjithëpërfshirëse”, ka shkruar kandidati për eurodeputet, Marco (Muharrem) Salihu.

TË FUNDIT
2 orë
Parlamenti me 5 nënkryetarë, 3 prej tyre u votuan sot
2 orë
VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje
3 orë
Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim
4 orë
Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër
4 orë
Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet

ME TE LEXUARA

1 ditë
Shpërthen zjarr në një deponi në Shkup, digjen guma
7 orë
Festa e Kurban Bajramit, ditë jo pune për besimtarët myslimanë
1 ditë
Brenda VLEN-it arrihet kompromisi për resorët, MEPSO i kalon LD-së së Izet Mexhitit
2 orë
Parlamenti me 5 nënkryetarë, 3 prej tyre u votuan sot
21 orë
Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës

LEXO MË SHUMË

Kuvendi parlamenti maqedoni

Parlamenti me 5 nënkryetarë, 3 prej tyre u votuan sot

IMG_2957

VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje

fronti evropian vlen

Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim

ere pluhuri

Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër

blerim bexheti

Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet

shkupi komunikacion

“Kjo është pafytyrësi” – Qytetarët të revoltuar me regjimin e posaçëm të komunikacionit në Shkup

Ministria-Arsimit

MASH: Është përgatitur ditari i ri elektronik, do të përdoret pasi të kalojë fazën e testimit

policia-714x420

Ndalohet një shtetas turk në “Deve Bair”, kapet me dokumente të falsifikuara

IMG_2950

Tani shkencat mjekësore mund ti kryeni edhe në universitetin e njohur si i Ramiz Merkos, lejen ia ka dhënë ministri në ikje i BDI-së

INFO

NA NDIQ