Samsung paralajmëron Galaxy Z Flip5 Retro

INA
INA

31/10/2023

Samsung ka histori të pasur kur bëhet fjalë për telefonat e palosshëm, e tani kompania jugkoreane ka nderuar një nga modelet e saj më me ndikim, Samsung E700, i cili u shfaq dy dekada më parë.

Fjala është për modelin e kufizuar Galaxy X Flip5 Retro, që e zbukurojnë ngjyra e kaltër dhe e hirtë, sikurse që e zbukuronin modelin E700, e aty janë edhe modifikime grafike të interfejsti me ekran Flex Ëindoës, që zgjon një lloj nostalgjie.

Samsung e dërgon telefonin inteligjent në një kuti të bukur me logot e modeleve Z Flip5 dhe E700, si dhe kartat Flipsuit me “stickersa” të logove të mëparshme të Samsung. Pjesë e paketës është një kartë e Samsung E700 me një numër serial unik të gdhendur.

Galaxy Z Flip5 Retro do të jetë i disponueshëm në sasi të kufizuar në Korenë e Jugut nga 1 nëntori, si dhe në Mbretërinë e Bashkuar, Francë, Gjermani, Spanjë dhe Australi nga 2 nëntori.

Klientët në këto tregje mund ta blejnë pajisjen përmes faqes zyrtare të internetit të Samsung.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Inteligjenca artificiale AI

Miratimi i shpejtë i inteligjencës artificiale mund të zvogëlojë pagat, jo vendet e punës, tregon një hulumtim!

instagram

“Instagram” prezanton një opsion të ri që do të tërheqë shumë: Deri tani ishte i disponueshëm vetëm në Amerikë, por ka një “kapur”

google

Si të fshini të dhënat personale nga interneti

openAI

OpenAI nuk pritet t’i ofrojë Microsoftit ulëse në bordin e ri të kompanisë

haker

Google, Microsoft dhe Meta bashkojnë forcat për të luftuar hakerët

mark-zuckerberg

Zbulohet sekreti publik i Zuckerberg, për të cilin “Meta” mund të paguajë një gjobë të madhe

wikipedia

Themeluesi i Wikipedia-s për inteligjencën artificiale: Katastrofë artikuj po shkruan

gmail

Mos harroni: Bëjeni këtë në llogarinë tuaj në Google para datës 1 dhjetor

nasa

Një hap i madh drejt pushtimit të Marsit

INFO

NA NDIQ