Samsung prezanton konceptin e kufjeve të reja me ekran Galaxy Buds

INA
INA

22/01/2024

Gjatë eventit më të madh teknologjik të këtij viti, CES, Samsung ka prezantuar konceptin e kufjeve të reja Galaxy Buds, të cilat po tërheqin vëmendje me ekranin OLED.

Kufjet vijnë me kuti të ndryshme karikimi dhe nivele të baterisë, por thuhet se mund të mos dalin kurrë në shitje me pakicë.

Pajisjet e shfaqura në videot e shpërndara janë prototipe që Samsung thotë se nuk ka plane t’i prezantojë si produkte reale në këto momente.

Ekrani në kutinë e karikimit mund të përdoret për të monitoruar pajisjen, për të kontrolluar statusin e baterisë, dhe funksione të tjera.

Me fjalë të tjera, ky ekran do të zvogëlojë sasinë e kohës që e kalojmë në telefonat tanë, gjë që mund të jetë e dobishme për ata që po përpiqen të reduktojnë kohën para ekranit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

card-trump

Maqedonia e Veriut sërish në qendër të vëmendjes, këtë radhë mashtrime me “Trump kartela bankare”

Elon-Musk-cip

Njeriu i parë me një implant truri kontrollon një mi kompjuteri me mendimet e tij!

diell

Dielli po shpërthen në një nivel që nuk është parë që nga viti 2017

intel

Intel do të prodhojë çipe për Microsoft

Elon Musk X twitter

Elon Musk po krijon një rival të Gmail të quajtur ‘XMail’?

google

Google lançon Gemini për planet e biznesit të Google Workspace

iphone- telefon mobil

OnePlus prezanton telefonin e ri i cili nuk mbështetet nga Inteligjenca Artificiale

Apple-1

Apple paralajmëron përdoruesit: Mos e thani kurrë telefonin në oriz

hena

SHBA rikthehet në Hënë pas 50 vjetësh

INFO

NA NDIQ