‘Sanduiç’/ Plas sherr i paparë mes Ronldo Sharkës dhe Olta Gixharit në ‘Dancing With The Stars’!

INA
INA

21/10/2023

Si Diego dhe Paloma, Ronaldo dhe Frenki kanë zbritur në skenën e Dancing With The Stars në një Rumba. Juria ka kritikuar ashpër kërcimin, duke e vlerësuar me pikë të ulëta. Valbona Selimllari i dha Ronaldos 7 pikë, Lori Bala 3 pikë, Ilir Shaqiri 6 pikë, Olta Gixhari 4 pikë.

24 pikë, por moderator nuk është larguar pa ‘zë’ nga skena, ndërsa ka vendosur të ‘kompensojë’ Oltën për batutën e sanduiçit javën e shkuar dhe pikët e ulta të kësaj jave me një koment therës.

Ronaldo: Mos ndoshta e kishe vlerësimin për veten tënde si aktore Olta?

Olta: Po shumë mirë bën ai, kur ja ka dhënë Top Channel këtë kohë televizive shumë mirë bën ai, le të shpifi, le të hedhë baltë.

Bora: Ronaldo respekto njerëzit që janë këtu.

Iliri: Unë mendoj që në këtë skenë secili prej jush duhet të ketë qetëninë mendore të respektoni njeri tjetrin, ti je aty unë jam këtu dhe mendoj që tit ë dalësh për një sanduic.

Ronaldo: Gjithsesi VIP 9 është kodi. Ju që na doni dhe na mbështesni, mund të rimbursoni pikët që Olta nuk dha./tch/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ