Santiana reagon për herë të parë pas daljes nga “Big Brother”

INA
INA

29/01/2024

Santiana është një nga banoret më të komentuara këtë vit në “BBVK”.

Ajo nga kjo aventurë u eliminua në gjysmë finale, shkruan “Kosovarja”.

Pas daljes Santiana vendosi ti falënderoj ndjekësit e saj, ku fal tyre qëndroi deri një javë para finales.

Santiana, shkruan : “Miq,

FALEMNDERIT! Faleminderit secilit prej jush që më përkrahët mua në lojën time gjatë qëndrimit në Big Brother. Një eksperiencë si kjo nuk harrohet lehtë por ishit ju që ma bëtë edhe më të bukur duke qenë krah meje në të mirë e në të keq, duke shpenzuar kohë e para nga vetja që unë të shijoj këtë aventurë televizive. Faleminderit për dashurinë që ma dhatë edhe pas daljes sime nga Big Brother. Jam e bindur që do jetë vetëm pikënisje e një kapitull të ri, me të papritura, shpresoj të bukura që do t’i ndajmë gjithmonë bashkë, ashtu si eksperiencën që u përmbyll të premten.
Ju dua shumë, Santi! 🤍

https://www.instagram.com/saintmaloku/?utm_source=ig_embed&ig_rid=773275ef-6405-4f7f-84a0-07c0b23d26f1

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ