Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

Picture of INA
INA

21/05/2024

Sara Gjordeni dhe Bardhyl Idrizi – Bardhi tashmë kanë nisur një jetë të re në Tiranë.

Dyshja, të cilët u njohën në Big Brother VIP Albania 3, po presin një fëmijë së bashku.

Ndonëse modelja është në muajt e parë të shtatzënisë, ajo po fillon me përgatitjet për jetën e re që do të nisë me artistin.

Së fundmi ka ndarë në TikTok pamje të apartamentit të ri, ku do të jetojnë me Bardhin.

“Ndryshimet e apartamentit do t’i jetojmë bashkë hap pas hapi sepse do kërkoj ide edhe nga ju herë pas here”, ka shkruar ajo.

“Mezi presim të ndajmë me ju pjesëzat e vogla të jetës sonë të re”, shtoi zeshkania.

Sara këtë periudhë ka marrë komente të shumta nga njerëzit, disa nga të cilat i ka ndarë edhe përmes Instagramit.

https://www.tiktok.com/?referer_url=reporteri.net%2Fshowtime%2Fsara-dhe-bardhi-sjellin-pamje-nga-apartamenti-i-tyre-i-ri%2F&refer=embed&embed_source=121374463%2C121433650%2C121404359%2C121351166%2C121331973%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_discover_button

TË FUNDIT
5 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
5 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
9 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
19 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
19 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

5 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
23 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
19 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
19 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
9 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
5 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ