Sara dhe Bardhi zbuluan se do të bëhen prindër të një vajze, ja si i uroi Egla Ceno (video)

Picture of INA
INA

07/06/2024

Sara Gjordeni dhe Bardhi zbuluan sot gjininë e bebit të tyre dhe ata së shpejti do të bëhen prindër të një vajze. Dyshja kanë marrë shumë urime të bukura nga fansat dhe të afërmit të tyre teksa ndanë një video të ëmbël, ku zbuluan ngjyrën rozë të tortës. Të dy janë shfaqur shumë të emocionuar dhe në lot gëzimi.

Një urim për të ka ardhur edhe nga fituesja e “Big Brother Vip”, Egla Ceno përmes një videoje në Instagram. Egla ka patur shpesh përplasje me Sarën gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme por duket se me përfundimin e formatit inatet mes tyre janë lënë pas.

Shiko videon:https://www.instagram.com/stories/egla_ceno/3385227424549893930?utm_source=ig_story_item_share&igsh=bDI1bHp4YzIwb243

TË FUNDIT
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ