Sara dhe Ledioni kërcejnë në festën e Top Channel

INA
INA

17/10/2023

Dje në mbrëmje, Top Channel organizoi një festë, jo vetëm në nder të themeluesit të Top Medias Dritan Hoxha, i cili sot do të mbushte 55 vjeç, por edhe me rastin e nisjes së sezonit të ri mediatik.

Sara Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel ka postuar në Instagram një video, ku shihet teksa kërcen me bashkëshortin e saj, Ledion Liço.“Ritmi s’është gjëkundi. Padjeshka nuk ka, por një 7 për kiminë me partnerin e marr”, shkruan ajo duke etiketuar faqen e spektaklit “Dancing With The Stars Albania”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ