Sara e merr vajzën dhe largohet nga Shqipëria, ja kush tjetër po e shoqëron

INA
INA

08/11/2023

Sara dhe Ledri ditët e fundit janë komentuar më shumë se kurrë për raportin e tyre.

Edhe pse personalisht asnjëherë nuk e pranoi një ndarje definitive, më mediat rozë u konfirmua një gjë e tillë.Sara pas shumë presioneve mediatike zgjodhi të largohet nga Shqipëria, shkruan “Kosovarja”.

Së bashku me vajzën dhe gjyshen e saj, ajo shfaqet nga aeroporti.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ