Sara eliminohet nga Big Brother VIP, bileta e kthimit ndryshon fatin e banores

INA
INA

27/01/2024

Sara është banorja e Big Brother VIP e cila nuk ka arritur t’i shpëtojë eliminimit.

Ajo është larguar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por më pas është rikthyer pasi bileta e fatit nga “Lori Caffe” ishte vajtje-ardhje.

Pas eliminimit nga votat e publikut, Sara do të ketë mundësinë të tregojë dhe njëherë veten e saj në rikthimin e saj në shtëpi.

Në momentin gjatë hapjes së biletës, ajo u përlot dhe u rikthye menjëherë në shtëpi.

Bardhi ishte banori që u mërzit më tepër nga dalja e Sarës, por gjithçka ndryshoi sapo pa që ajo u rikthye sërish.

Top Channel

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INFO

NA NDIQ