Sara Gjordeni dhe Bardhi shfaqin dashurinë dhe pritjen e fëmijës së tyre të parë

Picture of INA
INA

06/07/2024

Bardhi dhe Sara Gjordeni janë para një momenti të madh në jetën e tyre të përbashkët.

Dyshja shfaqën dashurinë dhe pritjen e fëmijës së tyre të parë në një sesion fotografik të veçantë të shtatzënisë së Sarës.

Ky çift, i njohur nga publiku me pjesëmarrjen e tyre në Big Brother VIP Albania, ka kaluar nëpër sfida të shumta dhe prova të forta, duke përfshirë edhe komentet negative dhe sfidat personale me menaxherin e Bardhit.Megjithatë, në fotografitë e fundit që shfaqin një Bardhi të qetë dhe një Sarë të lumtur, puthjet e tyre janë një shprehje e sinqertë e dashurisë dhe përkushtimit të tyre për njëri-tjetrin.

Bardhi, duke marrë në krahë Sarën me butësi, e shfaq me krenari barrën e prindërisë së ardhshme, një detaj që rrëfen fortësinë e tyre dhe gatishmërinë për të përballuar së bashku çdo sfidë që i vjen përballë.

Sara, e mbërthyer në krahët e partnerit të saj, shfaq një buzëqeshje të ngrohtë, duke treguar lumturinë e thellë për këtë fazë të re të jetës së tyre.

Në këtë moment të shenjtë dhe emocional, ata shfaqin një lidhje të thellë, duke ndarë me publikun bukurinë e këtij momenti të paharrueshëm.

TË FUNDIT
19 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
22 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
22 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
22 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

ME TE LEXUARA

22 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
22 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
22 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
19 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240713_111407

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

ada deda

Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV

dea

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Screenshot_20240712_212002

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

Screenshot_20240712_212002

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

INFO

NA NDIQ