Sara Gjordeni tregon mbështetje për një nga banorët, teksa i dedikon mesazh inkurajues

Picture of INA
INA

08/04/2024

Pas përjashtimit nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania 3” për shkak të një përleshje fizike me Françeska Muratin, Sara Gjordeni ka qenë qendra e vëmendjes së medieve.

Gjithashtu, modelja dhe ish-missi nuk ka humbur interesin për zhvillimet brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ditën e sotme, Sara ka bërë një rikthim të bujshëm në rrjetet sociale përmes një InstaStory të veçantë që ka zbuluar se cili është banori i saj i preferuar në këtë edicion.

Ajo ka zgjedhur të publikojë një video të Heidi Bacit në një moment të ndjeshëm, ku konkurrentja shfaqet duke qarë pas një debati me Julian Dedën.

Fjalët e zgjedhura në postim janë “Durim o Baci”, një shprehje mbështetëse që dëshmon simpatinë e Sarës ndaj Heidit.

Kjo duket të jetë një mbështetje publike dhe një formë inkurajimi për t’i përballuar me guxim sfidat dhe momentet e vështira që mund të shfaqen në lojë.

Në mënyrë të paqartë, Sara ka treguar gjithashtu se është një “tifoze” e lidhjes romantike mes Heidit dhe Romeo Veshaj.

TË FUNDIT
4 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
13 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

13 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
4 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
1 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
1 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ