Sara Hoxha bën ndryshimin në look, rrjeti e akuzon se ka kopjuar ish të dashurën e Ledrit

INA
INA

29/12/2023

Është tashmë një fenomen i njohur, pas ndarjes vajzat bëjnë menjëherë një ndryshim në pamje e duket se janë gati për t’ja nisur nga e para.

Kështu ka ndodhur edhe me Sara Hoxhën e cila prej muajsh ka zënë titujt kryesorë të medias rozë pas dyshimeve se i ka dhënë fund marrëdhënies me këngëtarin Ledri Vula.

Sara është shfaqur me flokë të kuqe, ngjyrë që për hir të së vërtetës i rri mjaftë mirë.
Por menjëherë Sara është përballur me komentet se ka kopjuar Dua Lipën, e cila në këtë mes identifikohet si ish e dashura e Ledri Vulës.Kjo ngjyrë flokësh është rikthyer në trend së fundmi nga Dua Lipa. Këngëtarja është shfaqur prej dy muajsh me ngjyrën e kuq të flokëve e cila u përhap me shpëjtësi te vajzat e njohura në botë dhe në Shqipëri./vizionplus.tv

https://www.instagram.com/dualipa/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c3392897-c5a9-44cc-bacc-b3f0b500846d

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ