Sara Hoxha reagon pas mesazheve kërcënuese për Big Brother: Gjithçka bëhet në kuadër të lojës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20 Prill, 2023

Sara Hoxha ka reaguar pas mesazheve të shumta që ka marrë mbi Big Brother VIP. Producentja ka publikuar njërin prej tyre ku shihet se një ndjekës e ka fyer e mallkuar duke e akuzuar se ajo bashkë me Arbanën i kanë shkatërruar lojën.

Sara e nis reagimin e saj duke i uruar Ramazanin të gjithëve dhe e mbyll duke u shprehur se gjithçka bëhet në kuadër të lojës.

Gëzuar Ramazanin të gjithëve! Teksa vijmë në përfundimin e këtij muaji të shenjtë të agjërimit dhe reflektimit shpirtëror, le të kujtojmë rëndësinë e mirësisë, respektit dhe dhembshurisë ndaj njëri-tjetrit, si në internet, edhe në të vërtetë. Ndërsa kjo është hera e vetme që do të flas për këtë, unë, kolegët e mi dhe banorët kërcënohemi dhe fyemi çdo ditë. Dëshiroj t’ju kujtoj se është një shfaqje televizive dhe gjithçka bëhet në kuadër të lojës. Shikim të këndshëm!”, shkruan Sara.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Maestro tregon si e ngacmojnë vajzat pas daljes nga BBV

nita shpati

U kap ‘mat’ në hotel, Nita Latifi zbulon se ç’po ndodh mes saj dhe Shpatit

armaldo maestro

Sa paguhet për një koncert? Armaldo flet troç

efi dhedhes

Efi shumë shpejt sjell diçka të re…

nita shpati

FOTO/Dy ish-banorët e BBV kapen mat së bashku në Prishtinë, a po rinis diçka mes Nitës dhe Shpatit

Screenshot_2023-05-27-09-55-41-717-edit_com.android.chrome

A do jetë pjesë e filmit ku luan Olta dhe Luizi? Ja si përgjigjet Maestro i BBV

yll limani

Yll Limani thotë “U kry” (VIDEO)

mihrije braha

Shtëpia u përfshi nga flakët, flet Mihrije Braha: Ja i kujt ishte faji

kiara-foto

Fansat i bëjnë suprizën e pa pritur Kiarës (foto)

INFO

NA NDIQ