Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri (FOTO)

INA
INA

08/12/2023

Tash e disa javë qarkullon lajmi për ndarjen e Sarës dhe Ledrit, ani pse ata nuk kanë reaguar në lidhje me këtë.

Por Sara ka publikuar një foto ku shihet e lumtur në krahët e një mashkulli e që nuk është Ledri Vula.
Sara ndihet rehat dhe e lumtur me grimerin e saj, sa qe ajo në shumë dalje publike ka treguar se është edhe miku më i mirë i saj.

Kujtojmë se blogerja po qëndron disa ditë në Tiranë që është e angazhuar me punë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ