Sara Hoxha zbulon kur do të nis Bigbrother 3

INA
INA

9 Maj, 2023

Teksa Big Brother VIP 2 mbaroi, Sara Hoxha ka deklaruar se së shpejti do të ketë edhe Big Brother VIP 3 pas suksesit te jashtezakonshem që pati ky spektakël këtë vit.

Gjatë një interviste për “Shqipëria live”, producentja zbuloi se BBV3 pritet të nisë në periudhën vjeshtë-dimër, duke lënë të kuptohet se pas verës do të kemi rikthimin e spektaklit shumë të ndjekur, ndryshe nga viti i kaluar kur nisi në fund të dhjetorit.

Ajo ka thënë se nuk dihet nëse do të ketë një Luiz apo më shumë Luiza, duke aluduar në lojën e tij.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi

“Nuk lëpin aty ku përshtyhet…”, çfarë mendimi ka sot Luizi për “Përputhen”?

luizi per fansat

Kjo është Jurgena e Luizi (FOTO)

besim dina

Besim Dinës i vdes nëna

Luizi dhe Kiara

‘S’e doni Kiarën sa unë!’ Edhe një herë, Luizi hedh poshtë çdo aludim për ndarje!

Screenshot_2023-06-09-14-05-29-756-edit_com.android.chrome

S’ua merr mendja! Ky është ish-banori i BBV që ka fituar më shumë ndjekës në Instagram gjatë kësaj jave?

Luizi-reagon

“Këta nuk e dinë se çfarë i kanë bërë vetes”, ‘tërmet’ sot në Top Channel, ja çfarë do të ndodh me Luiz Ejllin

remzie1

E njihni këtë çift, ja sa ka ndryshuar sot

luiz ejlli

Djemtë e Shqipërisë u kthyen në bjondë për shkak të Luizit, por vajzat do të frymëzohen tjetërkund

kiara-tito

Del në foto me Kiarën, zbulohet një tjetër pjesëmarrës mjaft i njohur tek emisioni i saj i ri

INFO

NA NDIQ