Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

ina-online
ina-online

25/02/2024

Ish-banorja e Big Brother VIP, Mikela Pupa ka ngritur dyshime se Sara Gjordeni mund të ketë pasur lidhje me Noizyn dhe Capital T.

Gjatë një loje me foto në rubrikën “Mos i Bjer me Top” në E Diel, ajo vendosi foton e Sarës në të njëjtin vend me atë të dy këngëtarëve të famshëm.

Mikela: Nuk kam asnjë lloj mendimi për Sarën.

Ronaldo: Po për ishat e Sarës?

Mikela: Po i di Sara punët e saj vetë se çfarë bën, nuk është se më pëlqen loja e saj në Big, por që…

Ronaldo: Noizy, reperi ynë nga Lushnja…

Mikela: Dikur kur kam qenë e vogël e dëgjoja goxha por që, edhe Noizyn e lëmë me Sarën se ku i dihet.

Ronaldo: Capital T?

Mikela: Capitalin do ta çojë tek Sara.

Pse kanë pasur gjë bashkë këta?

Mikela: Jo…

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbana osmani

Arbana Osmani rikthehet para kamerave, ja ku do e shohim

jetmiri big brother

Jetmiri pas daljes nga BBV kërcënon produksionin: A di sa lajme do të bëjmë?

ZHAKU

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

luizi

Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

jetmir ori

FOTO/ Jetmiri “shpërthen” ndaj Orit: “Të mëshiroj për injorancën, znj. Deputete”

egla julian deda

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

INFO

NA NDIQ